JAUNUMI

Jaunu dalībnieku uzņemšana Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „ Mazā ģilde”

                 

                                                  D E J U     A N S A M B Ļ I      

                    TDA Dzintariņš - mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga  20.septembrī 11.00

                     DA Daiļrade  - mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētrsone-Lazdāne

                    27.augustā, 3.,8 . septembrī  19.30,  Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā Kr.Valdemāra 1

                    VPDK Daiļrade- mākslinieciskā vadītāja Gunita Zirne

                      11.septembrī 19.30 N.Draudziņas vidusskolā Bruņinieku 24a

                    TDA Līgo    -  mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš  11.septembrī  19.00

                     

  K   O    R    I

          Balsis     (jauniešu )    mākslinieciskais vadītājs  Ints Teterovskis  www.balsis.lv       

          Sonore   (jauniešu)  mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Ozoliņš

                          9.,11. septembrī  18.00 (Andis Groza-29422549)

          Mūza  (jauniešu)   mākslinieciskais vadītājs  Guntis Cimiņš 10.septembrī 18.00

          Frachori   (vīru) mākslinieciskais vadītājs Andrejs Mūrnieks

                                        9.,16 . septembrī 19.00

 Sudrabotā gaisma  (senioru sieviešu) mākslinieciskā vadītāja  Irīna Švarcbaha

    4.un 8. septembrī 12.00

 

           Folkloras kopa Vilcenes- vadītāja Ieva Kalniņa (26391231)

          Vokālā grupa Putnu dārzs- vadītāja Antra Dreģe  2. septembrī 14.30-16.00

          Kokļu klubs- vadītāja Iveta Tauriņa

                                Sestdienās, svētdienās 10.00-12.00 Kr.Barona 99

          Kamene - (audēji)      vadītāja Marina Sproģe  9.,11. septembrī no  15.00 – 19.00

          Tīne  - (pinēji)  vadītāja Edīte Laiviņa septembrī ceturtdienās no 12.00-18.00

         Nianse – (ādas māksla) vadītāja Ilda Sīlis (29504609)

 23.,30. septembrī 18.00 (vēlams ar priekšzināšanām)

         Tautas gleznošanas studija ”Ģilde”- vadītāja Ausma Danemane 17. septembrī 19.00

          Tautas kinostudija - vadītājs Romualds Pipars  11.,18 . septembrī 18.00

          Bērnu vokālais ansamblis  “ Kolibri” vadītāja Inita Malnača,

                            5.,12.septembrī  17.00-19.00 initama@inbox.lv, 28300243                                     

Bērnu popgrupa ”Podziņas” vadītāja Skaidrīte Daugule (26470788), kustību konsultante

 Anita  Reinfelde  11. septembrī 15.00 V.Zālīša pamatskolā

                Bērnu un jauniešu teātra studija  “Vinnijs”   vadītāji  Inguna Gremze un Karīna Šišlo

                              Otrdienās, ceturtdienās septembrī 16.00 -18.00 (no 6-26 gadiem)

Bērnu zīmēšanas studija – vadītāja Kristīne Otersone   15., 17.  septembrī   17.00  

          Vecpilsētas teātris-režisore Edīte Neimane- septembrī -pjafa@tvnet.lv

 

 

         RKTMC ”Mazā ģilde” Amatu 3/5 

           Tālrunis  67037984

             www.gilde.lv/maza 

 

      

www.draugiem.lv/mazagilde