Spīķeros notiks pašmāju kino brīvdabas dubultseanss

Ceturtdien, 22. augustā, Spīķeru kvartālā norisināsies šīs sezonas noslēdzošais brīvdabas kino vakars, kura ietvaros tiks izrādītas divas pašmāju filmas. Kino vakaru atklās animācijas filma visai ģimenei “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”, savukārt turpinājumā tiks demonstrēta režisora Kaspara Rogas dokumentālā filma “Meklējot Mr. Kauliņu”, portālu “Delfi” informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

Par filmu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi””:

Jēkabs dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis – pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies?

Par filmu “Meklējot Mr. Kauliņu”:

Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu.

Filma “Meklējot Mr. Kauliņu”nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam.

Kino vakars norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8, Rīgā. Pasākuma sākums pulksten 21.00. Pulksten 21.15. animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”, pulksten 22.40 filma “Meklējot Mr. Kauliņu”. Ieeja bez maksas.

Filmas latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

Lai kino vakaru brīvdabā patīkami skatīties un baudīt, apmeklētāji aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumu droši var ņemt līdzi mīkstu pledu, ja ir – savu sēžamo, lai skatīšanos padarītu sev vēl tīkamāku.